blackota

-=[blackota's psychedelic lounge]=-

blackota

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
blackota
priprava na ofenzivu :) Zdroj: polovnicka chata
 
Mifan Nocaný
Mifan Nocaný | 26.10.2021 11:19

Blaha už písal? Či sedí v knižnici a študuje si materiály?


Mifan Nocaný
Mifan Nocaný | 26.10.2021 11:20

Aha, sorry - vraj už písal... Nesledujem to.


Eamileann
Eamileann | 26.10.2021 11:28

No vieš, dezinfoweby ešte nestihli zareagovať (pravdepodobne nie je na čo, zatiaľ nie je vonku nič konkrétne...), takže zatiaľ nie je čo zdieľať (a vydávať to za vlastnú múdrosť)....


Lodovik
Lodovik | 26.10.2021 11:33

Je to sice dost nechutne citanie, ale komu sa to nechce hladat, tak jedna z Lubosovych reakcii:

SLOVENSKÝ WATERGATE - VLÁDA MUSÍ OKAMŽITE ODSTÚPIŤ!
1. Robert Fico na videozázname nehovorí absolútne nič, čo by ho diskvalifikovalo. Pozrite si reakciu Roberta Fica - jeho pokoj je odzbrojujúci. Tu je ale úplne iný problém.
2. Slovensko sa dnes z minúty na minútu zmenilo na policajný štát. Ani Lukašenko by si takto na hulváta nelajzol odpočúvať lídra opozície.
3. Ešte raz a pomaly: Lipšicova prokuratúra odpočúvala lídra opozície Roberta Fica a videozáznam posunula médiám, aby zdiskreditovala opozičného poslanca. A nie, nepíše sa rok 1941.
4. Predstavte si to naopak: predstavte si, že na čele špeciálnej prokuratúry stojí jeden z bývalých smeráckych lídrov, povedzme Robert Kaliňák. A že jeho podriadení by odpočúvali Matoviča, Sulíka či Čaputovú na súkromnom stretnutí.
5. Len si to predstavte, čo by bolo: desaťtisíce v uliciach. Palcové titulky, že Slovensko je totalitný štát. Z Bruselu by sa sem dobýjalo pätnásť delegácií, ktoré by protestovali proti útokom na opozíciu a pošliapaniu demokracie.
6. Toto je jednoducho cez všetky čiary. Ak takto Lipšic odpočúva Roberta Fica, možno odpočúva všetkých opozičných poslancov. Možno aj ja mám v kancelárii kameru. Možno aj v byte. A možno aj na záchode.
7. A keď ma budú chcieť politicky zničiť, polícia posunie videozáznam z mojej spálne do všetkých médií. To takto sa to najnovšie robí v Slušnom Slovensku?
8. Možnože odpočúvajú aj naše politické porady. Posúvajú ich Matovičovi či Tódovej a podľa toho si plánujú svoje politické kroky či provládne články. Toto všetko už odrazu nie je špekulácia - ale s najväčšou pravdepodobnosťou realita, v ktorej žijeme.
9. Ja len, že keď sa naposledy o niečo podobné pokúsil prezident Nixon v USA a odpočúval opozičnú Demokratickú stranu, išlo o najväčší škandál v dejinách Ameriky a prezident sa musel pratať. Pamätáte - Watergate.
10. Ak má na Slovensku po dnešku ešte prežiť demokracia, potom musí okamžite odstúpiť celá Hegerova vláda. Špeciálna prokuratúra sa správa ako zločinecká organizácia a musí byť okamžite rozpustená.
11. Lipšic po tomto musí byť trestne stíhaný. Rovnako ako liberálne médiá, ktoré asistujú pri zločine. A sudca či sudkyňa, ktorí podpísali návrh na odpočúvanie opozičného lídra, by už v každej civilizovanej krajine sedeli v cele predbežného zadržania.
12. Tuto sa naozaj bavíme o budúcnosti Slovenska ako demokratického štátu. Po takomto fašistickom útoku na opozíciu nemôže ostať kameň na kameni. Veď tu sa opakuje rok 1933!
13. Chorý je už aj samotný fakt, že odpočúvaný bol aj advokát jedného z obvinených, a teda prokuratúra vlastne získavala informácie o tom, čo chystá protistrana - to je úplný koniec právneho štátu a ústavného práva na obhajobu.
14. Ak máme akceptovať, že opozičných poslancov môže sledovať a odpočúvať Veľký brat, potom zabudnime na to, že tu funguje nejaká sloboda či ľudské práva. Jednoducho žijeme Orwellov román 1984.
15. Ukážte mi ešte jednu demokraciu na svete, kde by oligarchické liberálne médiá v spolupráci s políciou, prokuratúrou a vládou usilovali o likvidáciu opozície cez takéto brutálne zásahy do súkromia...
Povedzme si to na rovinu: dnes na Slovensku umrela demokracia a právny štát. Čo príde zajtra? Dnes na nás nasadili políciu a kamery, zajtra na nás pošlú armádu a strčia nás do koncentrákov?
ROZPUSTITE TO SAMI, INAK VÁS ROZPUSTIA MASY!


nepochop
nepochop | 26.10.2021 11:39

Mne bolo povedane ze toto je gulas a maju sa tu davat len srandy tak sa toho drzim.


Jojojo
Jojojo | 26.10.2021 11:49

blackota to myslíš ako to video, kde sa bavil Šuliga s Reichelom ako ich Ander odžubal? A hneď vyrukovali s tým, že to bolo zinscenované a Uže je nevinný? Nieeee, smerákov sa nebudú zastávať :)


blackota
blackota | 26.10.2021 11:57

nepochop> asi je uplne zbytocne ti vysvetlovat, ze v tvojom priapde tie tvoje fabulacie a obarazky falosneho sveta v tvojej hlave nie su vtipne, ale skor polutovania-hodne?

jojojojojo> ano, presne takto nejako "ale vy v amerike bijete zasa cernochov" som si to predstavoval, neprestavaj, ides na to dobre :)


Jojojo
Jojojo | 26.10.2021 12:01

Hehe, a potom keď Ander povedal, že vymyslí, ako vrátiť Julovi 2 tisícky (šak to nie je veľká suma, niečo vymyslíme), "bo Julo je obyčajný človek a keď sa naplaší, tak je to v riťi."
Tak to bolo zostrihané predsa, nie? :D

Ja som si chcel iba ujasniť, že ktorú dezinfoscénu myslíš :D


tmiro | 26.10.2021 12:03

Ten Blaha ale je KK, že ani Lukasenko by ... Práve tam už vyše 20 rokov miznu opoziční politici aj novinári. Aj sa tuším už našli tela niektorých. A ktorých nezabil ti sedia v base.

A na tu otázku ku koncu že ukážte mi inú krajinu..

No však Bielorusko zase


blackota
blackota | 26.10.2021 12:16

jojojojo> jop, cernochov. biju.


mj
mj | 26.10.2021 12:24

Jojojo uniklo mi nieco ? Fico niekde tvrdil, ze to ostatni ucastnici stretnutia na neho zinscenovali ?


| 26.10.2021 12:36

Lol, uz vcera tu niekto vtipkoval o ta3 ze skandal ako brno a bielik riesi gastrace.

Ked Harabin nieco o prestitutoch vykrikoval, tak Bielik na to uplne sedi, aj ked v jeho pripade je to skor moderatitut.


vsetkovklude
vsetkovklude | 26.10.2021 12:57

muhehe, sa mi páči ako Blaha prská na všetky strany, silné reči a pritom len odpočúvali zločincov pri minimalizácii škôd. Ja fakt dúfam, že Blahu nikdy nestretnem naživo, lebo fakt si niesom istý, či by mi ruka len tak reflexívne nevystrelila...


Jojojo
Jojojo | 26.10.2021 13:36

Najsrandovnejšie je, že som nikdy nepostrehol, že by sa to, čo lokálni kaviarnici nazývajú dezinfoscénou, nejako extra zastávalo smerákov. Zato sa lokálni kaviarnici bez problému odvolávajú na médiá, ktoré sú vždy pripravené vyštartovať z nuly na sto za dve sekundy a naložiť každému, keď ide o obranu pani prezidentky, alebo Užeho :D
Ale môžem sa mýliť v tom, že nemám istotu, čo všetko už kaviarnici nazývajú dezinfoscénou. Vychádza mi to tak, že všetko, čo sa vymyká oficálnej propagande - od Blahu až po Mesíka, všetko hodiť do jedného vreca, zatriasť a nejaká blbosť už len vypadne, ktorej sa dá chytiť a našiť ju potom všetkým, čo sú v tom vreci.


Eamileann
Eamileann | 26.10.2021 13:54

Jojojo, nikto netvrdí, že dezinfoscéna je homogénne a koordinované zoskupenie, takže neviem, čo tým chcel básnik povedať. Ľudí a médiá, ktoré označujeme za dezinfoscénu, spája jedno jediné - šíria dezinformácie, ako je jasné z pomenovania. Proste bez riadneho overenia či potreby konzistencie s inými svojimi zverejnenými správami šíria bludy, často spoločensky či dokonca zdravotne škodlivé (preto sa tým oplatí zaoberať aj na oficiálnej úrovni). Niektorí to robia za peniaze, niektorí zo strachu o vlastnú prdel a verím, že zopár tupcov tomu naozaj úprimne verí. Je jedno, či klame/zavádza Blaha, Rostás, Kotleba či nejaký bezmenný oný z parlamentných listov...

Prv než niečo nazveš propagandou, by si si mal overiť, že či to náhodou nie je pravda, aby sa Ti zas nesnívali zlé sny o mimovládkach :P


| 26.10.2021 15:23

Staci zajst na Hlavnespravy.sk a precitat si diskusiu k chate. Ti ludia by stali na Ficovej strane i keby im pred ocami znasilnil manzelku.


| 26.10.2021 15:36

Oni by mu nielen zatlieskali, ale este by aj zlizali jeho ejakulat z manzelky, aj jeho penisu a cisto nedopatrenim by mu este vrazili jazyk do riti a spravili s nim masaz prostaty.

To nevymyslis to je ficovolic. Podla mna o 100 rokov budu mat slovaci dvoch narodnych hrdinov, prvym bude janosik a druhym fico.


Jojojo
Jojojo | 26.10.2021 16:47

OK: tvrdiť, že video s Kiskom bolo zostrihané - to je dezinformácia? Keď sa po jednoduchej analýze zvukovej stopy v pozadí ukázalo, že zostrihané nebolo?
Je dosť spoločensky nebezpečné, púšťať sem po desaťtisícoch negramotných imigrantov zo Somálska a pritom tvrdiť, že ide o vojnových utečencov, ktorých potrebujeme, aby robili na naše dôchodky?
Koľko príkladov potrebuješ, aby si pochopil, že svet sa nedelí na dezinfoscénu a pravdovravné médiá, ale že každú informáciu si musíš overiť sám, alebo zaplatiť niekoho, komu veríš a ktorý to urobí za Teba? A čo je najdôležitejšie - je závislý výlučne na Tvojich peniazoch a nie na nejakých vládnych grantoch, alebo korporátnej reklame.


mj
mj | 26.10.2021 16:59

Jojojo suhlasim, negramotnych tu mame dost svojich.


| 26.10.2021 17:05

Jojojo ty si cisty smerotroll, tvojho sefa pristihnu s gatami dole, a ty o kiskovi ;-) to je odpoved na kauzu tvojho chlebodarcu presne v zmysle manualu zo sumracnej, akorat ti ho zabudli aktualizovat.


blackota
blackota | 26.10.2021 17:26

jojojojo> ok, tak podme overovat

"Je dosť spoločensky nebezpečné, púšťať sem po desaťtisícoch negramotných imigrantov zo Somálska a pritom tvrdiť, že ide o vojnových utečencov, ktorých potrebujeme, aby robili na naše dôchodky?"

ako mame overenu tuto informaciu? resp o akom casovom obdobi hovorime, o akej krajine, ako mame overenu tu informarciu, ze ide o negramotnych imigrantov, ze su zo Somalska, a kolko z nich dostalo azyl na slovensku povedzme za ostatny rok?


blackota
blackota | 26.10.2021 17:28

jojojojo> a teraz ku tomu Kiskovmu videu - kde mame overenie vykonania "jednoduchej analyzy zvukovej stopy", z coho toto tvrdenie vychadza, a ako to meni celkovy stav veci, ktore potvrdil aj sudca Radacovsky?

ides :)


blackota
blackota | 26.10.2021 17:29

jojojojo> a uplne na koniec - ako tie dve tebou spominane veci (a pripadne kybel dalsich kokotin, co sem v panike napostujes) meni to, co je na zaznamoch z polovnickej chaty? :)


Michal
Michal | 26.10.2021 17:31

jojojo, koľko somálčanov, alebo iných utečencov si tu videl ?
veď k nám nikto nechce ! ak sa sem omylom dostanú, alebo ich chytia na ceste do nemecka, tak sú z toho chudáci vystresovaní :D:D:D
Za každú fotku utečenca na Slovensku ti pošlem dve fotky domácich opíc :D:D:D


trombon
trombon | 26.10.2021 18:12

jojojo by radsej harabina ako fica, nemam to overene, je to len moj skromny, z diskusie nadobudnuty dojem a nechodte na neho s faktami, on sice na fakty veri ale take ine, interpretovane "neplatenymi a neskorumpovanymi novinarmi", ktori napriek cenzure brania slobodu a spravodlivost... a vobec mindstreamove media su vsetkemu navine a todovu mu ani nespominajte, nevie o nej nic, ale nema ju rad, lebo uz kvoli nej trpelo vela nevinnych a cistych ludi...


Jojojo
Jojojo | 26.10.2021 18:46

JAJO kde si??? Potrebujem obrázok NPC :)))

Pri nahrávke Andera sa konšpirátori zaoberali tým, čo sa tam hovorí. A seriózne médiá riešili, kto to pustil, prečo a tiež tvrdili, že je to vyfabulované a zostrihané.
Pri nahrávke Fica seriózne médiá riešia, čo je na nahrávke a konšpirátori kto to nahral a prečo... Ale sa nám tie časy menia! :D

(v skutočnosti nie konšpirátori, ale nekritickí fanúšikovia - a tých má nielen Fico s Blahom, ale aj Žužu, Kiska, Sulík, Marián, Štefan,...)


Jojojo
Jojojo | 26.10.2021 18:56

anonym | 26.10.2021 17:05

Neklam, gate mal hore!


Michal
Michal | 26.10.2021 18:57

jojojo, aj to bolí, keď je niekto kkt ?


Mifan Nocaný
Mifan Nocaný | 26.10.2021 19:17

nepochop | 26.10.2021 11:39
Kedy si začal?


Lodovik
Lodovik | 26.10.2021 19:21

Ide blondínka po ceste ale vôbec sa nepozerá pod nohy a pred ňou je otvorený poklop od kanálu a spadne doň. A potom sa vyšplhá po rebríku a povie:
- Ešte že bol ten kanál otvorený ináč by som z neho nevyliezla.


 
Nie ste prihlásený, pre pridavanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader